Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Menu
el: Μενού

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Absolute
el: Απόλυτη
