Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Top
es: Superior

en: Menu
es: Menú

en: Configure
es: Configurar

en: Bottom
es: Inferior

en: Linear
es: Lineal

en: Fixed
es: Fijo

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Absolute
es: Absoluto
