Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Menu
et: Menüü

en: Configure
et: Seadistus

en: Bottom
et: Alumine

en: Linear
et: Lineaarne

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
