Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Menu
fi: Valikko

en: Configure
fi: Määrittele

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Absolute
fi: Absoluuttinen
