Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Configure
fr: Configurer

en: Bottom
fr: Bas

en: Linear
fr: Linéaire

en: Fixed
fr: Fixe

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Absolute
fr: Absolu
