Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Menu
gl: Menú

en: Configure
gl: Configurar

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Absolute
gl: Absoluto
