Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Top
he: עליון

en: Menu
he: תפריט

en: Configure
he: הגדרות

en: Bottom
he: למטה

en: Fixed
he: קבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Absolute
he: מוחלט
