Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Menu
hi: सूची

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Bottom
hi: तल

en: Fixed
hi: निर्धारित

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
