Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Menu
hr: Izbornik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
