Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
