Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Top
id: Atas

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Bottom
id: Dasar

en: Fixed
id: Tetap

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
