Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Top
is: Toppur

en: Menu
is: Valmynd

en: Configure
is: Stilla

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
