Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Top
it: In cima

en: Configure
it: Configura

en: Bottom
it: In fondo

en: Fixed
it: Fisso

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Absolute
it: Assoluto
