Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Menu
ja: メニュー

en: Configure
ja: 設定

en: Bottom
ja: ボトム

en: Fixed
ja: 固定

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
