Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
