Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
