Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
