Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
