Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
