Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Bottom
lt: Apačia

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
