Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Bottom
lv: Apakša

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Absolute
lv: Noteikts
