Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Top
mn: Дээд

en: Menu
mn: Цэс

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
