Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Top
ne: माथि

en: Menu
ne: मेनु

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
