Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Fixed
nl: Vast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Absolute
nl: Absoluut
