Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Menu
oc: Menú

en: Configure
oc: Configurar

en: Bottom
oc: Bas

en: Fixed
oc: Fixe

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
