Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Linear
pl: Liniowy

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Absolute
pl: Bezwzględne
