Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Menu
fa: قائم

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Bottom
fa: پایین

en: Fixed
fa: ثابت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
