Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Configure
ps: سازول

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
