Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Menu
ro: Meniu

en: Configure
ro: Configurează

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Fixed
ro: Fix

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
