Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Menu
ru: Меню

en: Configure
ru: Настроить

en: Bottom
ru: Снизу

en: Fixed
ru: Фиксированный

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Absolute
ru: Абсолютный
