Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
