Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Menu
sv: Meny

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Fixed
sv: Fast

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Absolute
sv: Fast
