Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
