Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Top
te: పైన

en: Menu
te: మెనూ

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
