Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Menu
tr: Menü

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Bottom
tr: Alt

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Fixed
tr: Sabit

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
