Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
