Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Menu
uk: Меню

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Bottom
uk: Знизу

en: Linear
uk: Лінійне

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Ease
uk: Ослаблення
