Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Bottom
vi: Cuối

en: Fixed
vi: Cố định

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Absolute
vi: Tuyệt đối
