Office Hours (8.x-1.1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ky: Күүcедирилер

en: To
ky: Кымга:

en: From
ky: Кымдан:

en: Comment
ky: Tайылбыр

en: Day
ky: Хүн

en: Table
ky: Таблица

en: number
ky: сан
