Office Hours (8.x-1.16) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: no
ne: हैन

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Hidden
ne: लुकेको

en: and
ne: र
