Office Hours (8.x-1.18) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: none
cs: žádné

en: no
cs: ne

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Comment
cs: Komentář

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Hidden
cs: Skryté

en: Clear
cs: Vymazat

en: Select list
cs: Seznam

en: First day of week
cs: Počáteční den v týdnu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: 1 exception | @count exceptions
cs[0]: 1 výjimka
cs[1]: @count výjimky
cs[2]: @count výjimek

en: not
cs: ne

en: Field types
cs: Typy polí

en: Add exception
cs: Přidat výjimku

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: 24 hour time
cs: 24hodinový

en: 12 hour time
cs: 12hodinový

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.

en: A value must be selected for %part.
cs: Je nutné vybrat hodnotu pro %part.
