Office Hours (8.x-1.18) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: none
th: ไม่มี

en: no
th: ไม่

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Day
th: วัน

en: Table
th: ตาราง

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: First day of week
th: วันแรกของสัปดาห์

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: and
th: และ

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: not
th: ไม่

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: 5 minute
th: 5 นาที

en: 15 minute
th: 15 นาที

en: 30 minute
th: 30 นาที

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
