Office Hours (8.x-1.19) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: none
mr: काहीच नाही

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Day
mr: दिवस

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
