Office Hours (8.x-1.20) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: none
is: engin

en: no
is: nei

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Comment
is: Ummæli

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Day
is: Dagur

en: Table
is: Tafla

en: Hidden
is: Falið

en: Clear
is: Hreinsa

en: First day of week
is: Fyrsti dagur vikunnar

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: About
is: Um

en: and
is: og

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Field types
is: Tegundir svæða
