Office Hours (8.x-1.21) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
