Office Hours (8.x-1.22) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: none
eo: neniu

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Comment
eo: Komento

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Select list
eo: Selekta listo

en: First day of week
eo: Unua tago de la semajno.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: and
eo: kaj
