Office Hours (8.x-1.22) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: none
eu: bat ere ez

en: no
eu: ez

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: All day
eu: Egun osoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Clear
eu: Garbitu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: First day of week
eu: Asteko lehenengo eguna

en: Current status
eu: Uneko egoera

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: number
eu: zenbakia

en: not
eu: ez

en: Field types
eu: Eremu motak

en: 5 minute
eu: 5 minutu

en: 15 minute
eu: 15 minutu

en: 30 minute
eu: 30 minutu
