Office Hours (8.x-1.25) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: none
os: нæй
