Office Hours (8.x-1.26) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: none
hy: ոչ մի

en: no
hy: ոչ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: All day
hy: Բոլոր օրերը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
