Office Hours (8.x-1.26) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Date
si: දිනය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Day
si: දවස

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
